Strojní vyšívání

Investujeme, rosteme, vyšíváme...

Byl to zvláštní rok

Rok 2020 byl pro naši rodinu plný karierních vzestupů i pádů. Narodila se nám druhá dcera. Podařilo se nám zvýšit počet fanoušků na více jak tři tisíce. Koronu jsme také přečkali.

Nám to ale nestačilo. Koncem listopadu jsme se s manželem rozhodli investovat a učit se dál. Koupili jsme tedy použitý vyšívací stroj. Nechtějte vědět, jaké nekřesťanské peníze takový stroj stojí.

A tak jsme strávili vánoce učením se, zkoušením a sledováním různých návodů. Velký dík patří i bývalému majiteli stroje, který byl velmi ochotný a pomohl nám celou problematiku velmi rychle uchopit.


Jak jsme rozšířili portfolio?

Měsíc plný zkoušení nám velmi otevřel oči v tom, co se dá tvořit a co by vás, naše zákazníky, mohlo potěšit.

Plánujeme tedy zaplnit e-shop spoustou designů nášivek. Zejména pak nažehlovacích, aby jejich instalace byla co nejjednodužší, ale o tom v nějakém z budoucíh článků. Můžete očekávat desítky pohádkových postaviček, vtipných nápisů, milých obrázků, kontroverzních blbin pro dospělé a spoustu dalšího.

Samotné nás překvapilo, co takový vyšívací stroj všechno umožní - například plánujeme výrobu originálnách lapačů snů nebo třeba vyšívaných náušnic.


Sledujte nás na Facebooku, sekce výšivky se bude jistě brzy plnit skvělými produkty!


Brother Innovis 4000

IMG_20201122_220237x(1)

 

Zpět do obchodu